ورزش

جابجایی میهج دو دروازه‌بان مطرح لیگ در ایران!

                                                                                                      زدن دو گل معروف تیم در ایران!

طبق گزارش ها اوزو، پیام نیازمند پس از سه فصل حضور در اصفهان و سپاهان و تعهد به پیوستن به این باشگاه پرتغالی ، این باشگاه را ترک کرد ، اکنون از علیرضا حقیقی به عنوان گزینه قدرتمند این تیم در فصل بیست و یکم نام برد.

گلزن سابق تیم ملی که سابقه دو جام جهانی و جام جهانی را دارد ، در شروع فصل بیستم به او در بازی در استقلال کمک کرده است اما در نهایت به سراغ سیرجان گل گهر رفت و این پیشنهاد را پذیرفت. از امیر قلعه نویی. حقیقی ، که سهم بزرگی در بقای گذشته مازندران و عملکرد عالی خود داشته است ، آنچه را که می خواست در گل گهر به دست نیاورد ، بنابراین اکنون شایعات جدیدی در مورد آینده او برای فصل بیست و یکم وجود دارد و سپاهان به عنوان تازه وارد او نام گرفته است. پایان.

شایعه دیگری درباره انتقال نگهبانان بر رشید مظاهری ، حراست فعلی استقلال تأثیر می گذارد که گفته می شود امیر قلعه نویی و گل گهر سیرجان او را مشاهده کرده اند. مظاهری که در ابتدای فصل استقلال را در یک مذاکره داغ با تراکتورسازی ترک کرد ، در یکی از تفاهمات دیگر سید حسین حسینی در هفته پایانی بازی جای خود را از دست داد و فقط در زمان استراحت به دو تیم اخیر بازگشت. . گفته می شود در پایان این دوره دوباره تیمش را عوض می کند و به گل گهر می رود تا شاگرد امیر قلعه نویی شود.

دکمه بازگشت به بالا