حوادث

برخورد پلیس با مالخرها و توزیع‌‍کنندگان مواد مخدر

رسالت:

سردار رحیم جهانبخش امروز در مصاحبه با فارس از کشف چندین نوع شرکت در طب سنتی و اجرای طرح ارتقا safety امنیت عمومی توسط پلیس محلی مبارزه با مواد مخدر و سپس خبر داد. می گویند: برنامه هایی برای ارتقا safety امنیت اجتماعی توزیع کنندگان مواد مخدر (بزهکاران خیابانی و جنایتکاران) در منطقه تا رسیدن به اهداف مورد نظر ادامه می دهند ، یکی از آنها ارتقا satisfaction رضایت عمومی و پادشاه.

فرمانده انتظامی منطقه زنجان گفت: اهداف مشخص شده در این طرح و هدف مبتنی بر انگیزه های جنایی و همچنین حسن نیت و حمایت مردم در زمینه اطلاعات و برنامه ریزی قضایی در زنجان است که موفقیت آن خوب اکثر کارمندان و افسران پلیس ما ، و یکی از مهمترین عناصر استراتژی توسعه اجتماعی ما کاهش جرم ، به ویژه جرایم خشن است که جامعه را آزار می دهد.

وی با درک اینکه اجرای سیاست های تأمین اجتماعی امنیت ، رضایت و اعتماد مردم به پلیس را تضمین می کند ، گفت: “مردم خواهان ادامه این طرح تا رسیدن به سالم و سالم “

جهانبخش گفت: برنامه هایی برای ارتقا security امنیت اجتماعی در بخش داروسازی ، سارقان ، سارقین و اسلحه ، درگیر کردن قاچاقچیان و خیابانها و نتایج خوب است.

وی با تأکید بر ادامه خدمات پشتیبانی عمومی به عنوان بزرگترین نیاز مردم و مقامات ، گفت: “ایمنی برای همه مسائل و همچنین برخورد با مخلان نظم و امنیت ضروری است. اجرای قانون برای پلیس در اولویت است. “

رئیس پلیس منطقه زنجان با تأکید بر عزم پلیس در برخورد با اجرای قانون و امنیت گفت: امنیت و آرامش هدیه پلیس به شهروندان و شهروندان است. با مشارکت فراوان ، می توان هرگونه اطلاعات و اطلاعاتی راجع به هرج و مرج نظم ، آرامش و آسایش به دست آورد. ” شماره 110 را به پلیس اورژانس اطلاع دهید.

* کشف کالاهای چرمی 500 ریالی در زنجان

رئیس پلیس منطقه زنجان همچنین از بررسی بیش از 500 ریال مواد غذایی و الکترونیکی خبر داد.

وی گفت: در اجرای این طرح مبارزه با مطالبات مردم و با انجام عملیات مخفی ، پلیس امنیت اقتصادی وظیفه بازرسی از انبارهای مواد غذایی و الکترونیکی در شهرستان ابهر را دارد.

جهانبخش افزود: كارگران وقتي كه اختيارات قضات را تركيب كردند ، انبار را بازرسي كردند ، آنجا كه مقدار زيادي غذا ، آتش و تنباكو در آن نگهداري شده بود.

افسر هشدار استان زنجان با اشاره به اینکه تعداد کالاهای پنهان شده به 500 میلیون و 150 هزار ریال رسید ، گفت: در این پرونده مدافع دستگیر و مقامات فراخوان شدند. پرونده ای برای محاکمه داشته باشید

وی یورش را بخشی از استراتژی وسیع پلیس عنوان كرد و گفت: “مقامات به چنین افرادی اجازه استفاده از این موضوع را نمی دهند كه باعث بحث در بازار می شود.”

دکمه بازگشت به بالا