جامعه و خانواده

برخورد قاطع ایران با عامل ایجاد هرگونه ناامنی دریایی

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت؛

رئیس جمهور ایران گفت: آمریکا باید بداند که جمهوری اسلامی ایران با حضور پررنگ خود در منطقه برای هر حرکتی که امنیت و امنیت کشتیرانی را تحت تأثیر قرار دهد، تصمیم قاطع خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، برنامه استقبال از هشتاد و چهار یگان اطلاعات رزمی نیروی دریایی ارتش برای گشایش در آب های بین المللی پیش از ظهر امروز در مقابل دریادار شهرام ایرانی در منطقه یک کشتی بندرعباس بود. ، و کارکنان گروه 84 نداجا با استقبال گرم لیدرها و خانواده هایشان به مهین بازگشتند.

امیر دریادار در بخشی از این مراسم گفت: ناوگروه 84 نیروی راهبردی نیروی دریایی ارتش با حضور پررنگ در اعماق دریا به ویژه در منطقه دریای سرخ، موفق به تعمیر و نگهداری و ایجاد حفاظت کشتی شده است. . در بالاترین سطح و جایی که توسط نیروهای خارجی مورد حمله قرار گرفت و به دلیل حضور در منطقه امنیت کروز مخدوش شد دوباره توانستند برخاسته و 2 پهپاد آمریکایی را دستگیر کنند و ایمنی همکارانشان صاف بایستند. در برابر هر بی عدالتی قبلی

رئیس‌جمهور ایران افزود: آمریکا باید بداند که اگر در آنجا حضور دریایی داشته باشد، باید به قوانین بین‌المللی احترام بگذارد و بداند که جمهوری اسلامی ایران با حضور قدرتمند خود در منطقه، هر خطری را متحمل می‌شود. ایمنی و امنیت ناوبری سخت و خرد کننده خواهد بود.

وی افتخار بزرگ این کشتی را ایستادگی مستقیم و چهره به چهره در قعر دریاها با عزم و اراده در برابر شیطان خبیث دزدان دریایی آمریکا دانست و گفت: همه این افتخارات نشان از ایمان فرماندهان و کار است. ، مهارت، دست و شجاعت آنهاست و مهمتر از همه تکیه بر حق است و سخنان راه ما راه حسین (علیه السلام) است، اتفاق افتاد و این از افتخارات بزرگی است که . نوشته امروز عزیزانمان و نابودی جمهوری اسلامی ایران جماران.

وی خاطرنشان کرد: ناوگروه های مختلف ارتش بیش از 64 فروند شناور جمهوری اسلامی را در اختیار گرفته اند و حضور پررنگی در بخش شناور دارند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: همه اینها تنها بخشی از توان نیروی دریایی راهبردی است که در شرایط می بینیم.

گروه رزمی اطلاعات عملیاتی ۸۴ نیروی دریایی راهبردی ارتش به فرماندهی ناوشکن ایرانی جماران به مدت ۸۶ روز کشتی‌های تجاری و نفتکش‌های جمهوری اسلامی ایران را هدایت و از منافع کشورمان حفاظت کرد. آبهای آزاد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا