اقتصادی

برخورد سریع و قاطع با تخلفات احتمالی در انتخابات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد صادق اکبری در حاشیه حضور در پای صندوق‌های رأی در ساری با اشاره به اهمیت و ضرورت حضور در انتخابات، اظهار کرد: اهمیت مشارکت در انتخابات به قدری است که رهبر معظم انقلاب نیز حضور در این انتخابات را بسیار ضروری دانستند و قطعاً این حضور گسترده مردم باعث ایجاد امید در دوستان و همچنین یاًس و شکست بدخواهان نظام و انقلاب خواهد بود.

رئیس کل دادگستری مازندران افزود: انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و مردم به واسطه حضور در پای صندوق‌های رأی در سرنوشت خود تأثیرگذار هستند.

حجت الاسلام اکبری در ادامه گفت: فرایند انتخابات با توجه به اهمیت و حساسیت موجود باید در کمال امنیت و سلامت برگزار شده و همگان باید از هرگونه رفتاری که کمترین شائبه را در سلامت و امنیت انتخابات ایجاد کند، پیشگیری کنند.

رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: چنانچه اقدامات پیشگیرانه مؤثر واقع نشد، دستگاه قضائی استان به گزارشات واصله از تخلفات انتخاباتی سریع، دقیق و قاطع رسیدگی خواهد کرد و افرادی که اندیشه تخلف و ارتکاب جرم در فرایند برگزاری انتخابات هستند بدانند که با تخلفات احتمالی برخورد قانونی خواهد شد.

گفتنی است رئیس کل دادگستری مازندران، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان ساری و معاونین قضائی دادگستری مازندران صبح امروز ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ در اولین ساعت رأی گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور در یکی از مساجد شهرستان ساری، رأی خود را به صندوق اخذ رأی انداختند.

دکمه بازگشت به بالا