ورزش

بازی با ماشین سازی سخت‌تر از بازی مس و سپاهان است

به گزارش شفاف ، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در همایش پیش از بازی در ماشین سازی تبریز اظهار داشت: من در روز فردوسی از همه عزیزان ایرانی و ایرانی تشکر می کنم و همچنین به دنبال خوب ها هستم کارمندان باشگاه استقلال ، مهدی پاشازاده مهدی حاج محمد و محسن گروسی که بیمار کرونا هستند ، انشاالله.

وی ادامه داد: “در مورد بازی فردا ، من فکر می کنم این یکی از سخت ترین بازی های ما خواهد بود. کاملا دشوارتر از بازی در جداول مس سپاهان و مس رفسنجان است و این کار را برای ما سخت می کند زیرا بازیکنان آنها بدون فشار و ترس بازی می کنند. از طرف دیگر ، این روزها ، من اصرار دارم که بازیکنان من به همه تیم احترام می گذارند ، چه آنها در جدول باشند و چه در پایین جدول. من خوشحالم ، ما در هفته های اخیر تمرینات خوبی داشته ایم ، امیدواریم بازیکنان همان بازیکنان باشند انرژی ، سخت کوشی و دونده مانند گذشته. امیدوارم بازیکنان بتوانند توانایی خود را در فوتبال ایران نشان دهند ، با توجه به کار مورد نیاز آنها. خدا ما را باور کند ، ما فردا بازی را برای شما می آوریم و سه امتیاز در این بازی.

وی در مورد محرومیت و مصدومیت برای این بازی برای نفت گفت: “ما برای بازی فردا ساسان حسینی و مجتبی مقتدی را نداریم ، اما سایر بازیکنان آماده هستند و امیدواریم بتوانند جایگزین خوبی شوند. که تمام پتانسیل شماست. “

وی گفت: “من چیز خاصی برای گفتن در مورد این بازی ندارم و برای همه دوستانم ، به خصوص استقلال ، آرزوی سلامتی و سعادت دارم.” من از همه هواداران استقلال می خواهم از تیم خود حمایت کنند تا استقلال همیشه جایگاه خوبی داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا