ورزش

استراتژی غر زدن!

به گزارش روزنامه ، شفاف ام جم وی نوشت: “یکی از مهمترین اصول آموزش و مدیریت در زمینه ورزش به مسائل معنوی باز می گردد.” این آیین رفتار به معلم یا مدیر آموزش می دهد که چگونه از اعضای تیم در صورت هرگونه درگیری ، سوء تفاهم ، سرخوردگی یا عصبانیت اطاعت کند. سرپرست تیم فوتبال باید بتواند از هر گونه رویارویی اجتناب کند و توضیحات او کلید صلح و اعتماد خواهد بود. اگر یک رهبر از چنین اصولی پیروی نکند – مهم نیست که آموزش چقدر علمی است – اغلب نمی تواند به اهداف خود برسد.

حال این سال مطرح می شود که آیا فرهاد مجیدی به عنوان مدیر اجرایی Bad از این اصول اطلاع دارد؟ به هیچ وجه. او که اخیراً سقوط بزرگی داشت و فولاد خوزستان را در فینال جام حذفی با تیمش فتح کرد ، کاری متفاوت از آنچه در ردیف قبلی گفتیم انجام می دهد. فرهاد مجیدی اغلب باشگاه ها را از باشگاه ها و بازیکنانش ناراضی می نامد و همه چیز را خراب می کند. البته شایسته و مناسب است که یک معلم به نفع همسالان خود صحبت کند ، اما باید مراقب باشد که به دریا پرتاب نشود.

حالا داستان فرهاد مجیدی است ؛ مردی که آسمان را آنقدر با طناب وصل کرد که از پشت بام پرید. خوشبختانه آزادی سخت تر از همیشه است.

اعتراضات جهانی به موقع

فرهاد مجیدی از زمین و زمان شکایت می کند. از مدیران گذشته گرفته تا مدیران فعلی گرفته تا سخنرانان و اطرافیان آنها تا مخالفان ایدئولوژیک و غیر ایدئولوژیک. او دائماً از آنها شکایت می کند و مدام ایده های جدیدی ارائه می دهد. او هر بار که حرف جدیدی می زند از کتاب های نقد استفاده می کند.

فرهاد متقلب نیست. با این حال ، طرح زمزمه استقلال تا به حال هیچ فایده ای برای او نداشته است ، او آن را از راه دیگری زده است.

هفت بلوز اول به هر جایی رفت. به این نتیجه رسید که اگر می خواست قهرمان شود اگر می خواست زبان سرخ و مرد شجاع در میدان آشفتگی بازی فوتبال ایران را پر کند ، همه را دشمن خود می گرفت. او دائماً در مورد “دستهای پشت پرده” صحبت می کرد ، نمی دانست که آیا امیر قلعهوانی سالها پیش از “دستهای پشت پرده” به عنوان بهانه استفاده می کرد یا نه ، و در نهایت جایی برای رفتن نداشت.

مجیدی درست جایی است که رویایش را دارد ، نیمکت استقلال. اما در حال حاضر ، علیرغم داشتن طولانی مدت ، او کاری را انجام می دهد که برای وضعیت او مضر است.

16 برابر افراط گرایی

نباید هر مصاحبه کننده جدی را فردی خشن نامید ، اما حداقل 16 مصاحبه با فرهاد مجیدی در طول یک سال گذشته که او در آنها موضوعات مختلف را مورد انتقاد قرار داده است ، یافت می شود. 16 مصاحبه 16 بار درگیری و درگیری و ایجاد درگیری های جدید را آشکار کرد. این 16 مصاحبه به این معنی است که فرهاد مجیدی تنها است و حداقل در سری استقلال ، هیچکس پشت سر او نیست.

ایده دشمن دیگر

به گفته فرهاد مجیدی ، همه دشمن آزادی هستند. روسای جمهور سابق و فعلی ، برخی بازیکنان سابق و فعلی ، که در باشگاه هستند ، برخی از شرکت ها و برخی روزنامه نگاران و حتی داخل و خارج. تصور عظمت موفقیت فرهاد مجیدی تا اینجا سخت است! تجربیات گذشته معلمان دیگر در زمینه دشمن سازی و تفکر دشمن اغلب فکر می کند پایان خوبی ندارد. البته در برخی موارد ، فرهاد مجیدی حق دارد ، اما همچنان به آن پایبند خواهد بود ».

دکمه بازگشت به بالا